Arama:

Solarex Global Limited 2021 yılında kurulmuştur. 15 yıllık sektör bilgisine sahip olmakla birlikte müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün tedariği konusunda uzmanız. Portföyümüz, otomotiv aksesuarları ve yedek parça, tekstil, giyim ve hediyelik eşyadan ev dekorasyonuna kadar bir çok sektörü kapsamaktadır.

 
Gelişen teknolojiye açık ve aynı zamanda verimli endüstriyel bilgiye sahiptir. Bünyemizde, binek ve ticari araçlara özel yüksek kalitede ürünlerimiz bulunmaktadır. Ürün kalitesi ve kontrolünde uluslararası standartlara hakim aynı zamanda yurt içi ve yurt dışı hızlı ve güvenilir dağıtım mekanizmalarına sahiptir. Ürün ağında krom paslanmaz çelik iç ve dış aksesuarlar (kapı kolu, ayna kapağı, arka tampon eşiği, cam çıtası, ön panjur çerçeveleri, sis çerçeveleri, bagaj çıtaları, yan basamak, ara atkı ve tavan çıtaları, ön ve arka tampon barları, kauçuk havuzlu paspas ve bagaj havuzları yer almaktadır.

Asya, Avrupa, Amerika, Afrika olmak üzere yüzlerce ülkeyle gelişen bir ticaret hacmine ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ve süreklilik sağlayan, tedarik ettiğimiz her ürün en çok tercih edilen marka olmak vizyonumuzdur.